Про нас

тел. +38 067-726-11-35 (Київстар),

тел. +38 073-726-11-35 (Life). 

тел. +38 093-418-08-29 (Life). 

У наш час без автомобіля неможливо уявити собі нормальне існування. Водіння особистого транспорту давно стало невід'ємною частиною життя. Крім загальноосвітніх навчальних закладів з'явилося багато спеціалізованих шкіл, де проходить навчання водінню автомобіля.

Кожна автошкола намагається залучити якомога більше клієнтів. Але не кожну Ви захочете порекомендувати знайомим після проходження навчання, ознайомлення з умовами та вартістю програми. Ми пропонуємо професійне навчання водінню, яке здійснюється досвідченими інструкторами, за плечима у яких тисячі кілометрів пробігу і сотні випускників-водіїв.

При виборі автошколи зверніть увагу на можливість проведення пробного уроку. Така послуга зазвичай пропонується в серйозних установах. Не женіться за дешевизною, вартість курсу не повинна бути занадто низькою (тому як і рівень знань буде відповідний), але і не позамежної. «АТЕКС» пропонує вигідні розцінки, Для більш успішного навчання водінню Ви завжди можете взяти додаткові заняття з інструктором.

В ході вивчення програми управління автомобілем Ви отримуєте всі необхідні знання і практичні навички. Навчальним планом передбачено вивчення теоретичних основ водіння і практики. Професійне навчання водінню передбачає закріплення знань про внутрішню будову авто, технічних даних, доскональне вивчення ПДР, практичне вміння керувати автомобілем, лекції про безпеку на дорогах, правила поведінки в аварійної ситуації тощо.

Наші інструктори викладають таким чином, щоб майбутній водій навчився розуміти правила дорожнього руху, а не просто завчив їх напам'ять. Така система - запорука успішного складання іспиту та отримання посвідчення водія. Фахівці автошколи розробили унікальні навчальні маршрути, навчання проводиться на авто з МКПП або АКПП (на вибір). Закінчивши нашу автошколу, Ви отримаєте навички як водій, тверді знання, впевненість у власних силах, стресостійкість, безцінний досвід.

Автошкола «АТЕКС» заснована в 1997 році. Якщо Ви вирішили поповнити ряди автолюбителів, наша автошкола запрошує всіх бажаючих. Програма розрахована на підготовку водіїв категорії «В».

Ми раді, що близько половини курсантів приходять до нас за рекомендацією своїх друзів, рідних і знайомих, успішно закінчили нашу автошколу. Безсумнівно, це результат праці наших викладачів і інструкторів. Показник їх серйозного, відповідального ставлення до своєї роботи.

Політика автошколи полягає в тому, щоб кожен курсант опанував повною мірою мистецтвом водіння. Ми намагаємося вчити майбутніх водіїв бути уважними за кермом і ввічливими по відношенню до інших учасників дорожнього руху.

Практичні заняття з водіння проходять паралельно з теорією за індивідуальним графіком на автомобілях з механічною і автоматичною коробкою передач.

Ми будемо раді бачити в стінах нашої автошколи кожного, і з радістю передамо Вам наші знання та вміння.

Автошкола акредитована, сертифікат державної акредитації від 11.09.2020 року (безстроково).

Якщо Ви хочете відновити втрачені навички водіння або відчути себе за кермом більш впевнено, Ви також можете скористатися приватними уроками інструкторів нашої автошколи.

Навчання специфіку водіння автомобілів з причепом повна маса якого не перевищує 750 кілограмів.

У нас Вас завжди зустрінуть з посмішкою.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Як обрати автошколу?

 Автомобіль давно вже перестав бути розкішшю і став засобом пересування і символом свободи і мобільності. Тому не дивно, що мати власний автомобіль стало мрією переважної більшості тих, у кого його ще немає. Що може бути приємніше, ніж сісти за кермо і полинути в тому напрямку, в якому бажає душа! 

Однак мрії мріями, а для їх реалізації потрібно не тільки купити машину, але і отримати права, тобто піти в автошколу, скласти іспити - і заповітні скоринки ваші. До виборі автошколи потрібно підійти з не меншою, а то і більшою відповідальністю, ніж до вибору автомобіля, адже автомобіль змінюють досить часто, а автошколу ви закінчите одну-єдину, і саме вона стане вашою базою і путівкою в щасливе життя автомобіліста.

Перш ніж шукати автошколу, розставте для себе пріоритети:

   - якість послуг, що надаються;                                                                                                                                                                                                                                          - ціна питання;                                                                                                                                                                                                                                                                  - зручність розташування від будинку або роботи.

 Зазвичай все це, як на зло, знаходиться в протиріччі один одному. Але якщо з двома останніми факторами визначитися можна самому, то перший - найважливіший і складний. Наскільки ефективно навчання.

На що звернути увагу:

1.Отзиви та репутація:

Як правило, вибір автошколи починається зі збору думок і досвіду друзів і знайомих, пошуку інформації в інтернеті. У будь-який автошколи з великим стажем роботи є своя репутація. Вам пощастило, якщо є люди, які вже закінчили хорошу автошколу і можуть з усією відповідальністю таку порекомендувати. Однак якщо таких знайомих немає або ви звикли довіряти тільки собі, то необхідно знати, які вимоги потрібно пред'являти автошколі, і це далеко не вартість навчання або близькість до будинку.

2.Наявність дозвільних документів:

Наведіть довідки про ту школі, на якій зупинився ваш вибір. Обов'язково поцікавтеся, чи є у автошколи сертифікат про державну акредитацію, що дає право на навчання відповідної категорії транспортного засобу. Чи не минув термін дії сертифіката. Акредитована школа запорука вашої безпеки, такі автошколи обов'язково зареєстровані в міжрайонному реєстраційно-екзаменаційному відділі Одеси, всі викладачі та інструктори автошколи атестовані і обов'язково проходять медичний огляд. Автошкола повинна мати у своєму розпорядженні автодромом.

3.Інформаційна відкритість:

Зверніть увагу на стаж підприємства: чим довше школа працює, тим краще. Організаціям, де все в порядку, зазвичай приховувати нічого, тому інтернет-сайт автошколи повинен бути гранично інформативним. Якщо щось незрозуміло, сміливо телефонуйте туди, дізнавайтеся ваші подробиці і деталі. Найкраще, якщо ви особисто відвідайте автошколу і поспілкуйтеся з її співробітниками. Обов'язково поставте запитання, чи дає автошкола можливість безкоштовно відвідати пробні заняття, щоб ви змогли зробити свій вибір. Зрештою, ви зобов'язані розуміти, за що збираєтеся платити гроші. На пробному уроці ви зможете скласти враження про автошколу, зрозуміти, чи підходить вам манера подачі матеріалу, оцінити викладача.

4.Ціна:

Розцінки на послуги автошколи складаються, зазвичай, з вартості теоретичної і практичної частини. Ви повинні знати, скільки коштує теорія і практика окремо. Поцікавтеся, чи можуть виникнути додаткові витрати, про які вас не попередили. Великий плюс автошколі, якщо вона дає можливість курсантам поетапно оплачувати навчання. Така схема більш зручноскільки дозволить вам оптимально розподілити витрати.

5.Документи:

При надходженні обов'язково укладається письмовий договір і пишеться заява. До завершення навчання, автошкола готує пакет документів необхідних для складання іспиту в МРЕВ і отримання водійського посвідчення.

6.Автомобілі:

Автопарк - особа автошколи, поцікавтеся технічним станом і класом навчальних автомобілів, дізнайтеся, які автомобілі задіяні в навчальному процесі і скільки часу вони вже в експлуатації. Автошкола повинна постійно піклується про оновлення парку, оскільки мова йде про безпеку. Тим, хто бажає вчитися на автомобілі з автоматичною коробкою передач, поцікавтеся наявністю такого автомобіля в автошколі.

7.Розклад:

Не забудьте дізнатися, в якому режимі працює автошкола. З'ясуйте, який час занять вам можуть запропонувати. Затребувана автошкола може дозволити собі розклад в 3 - 4 і більше змін; ранкові, денні, вечірні заняття, заняття вихідного дня. Так само поцікавтеся, де проводяться заняття з водіння і чи є у автошколи маршрути, які дозволяють навчальний водіння по місту, узгоджені зі спеціальними дозвільними органами.

До речі, досвід показує, що навчання взимку, в складних умовах - найкращий спосіб освоїти максимум премудростей водійської майстерності.

Вчіться із задоволенням !!!